| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | Sis pompası 0.15cc |
| MOQ: | 100.000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ürün Adı | İnce Sis Aerosol Pompası |
| Standart Boyut | 1 inç (25.4 mm ± 0.15 mm) |
| Malzeme | Teneke / Alüminyum |
| Dip tüpünün uzunluğu | Kutu yüksekliğine göre özelleştirilmiş |
| Son Seçenekleri | Basit / Açık Lak / Altın Lak |
| İç açılış çapı | 25.4 ± 0.07mm |
| Açılış çapı | 31.2 ± 0.1mm |
| İç gazete malzemesi | Buna / Neopren / Butyl |
| Dip tüpü malzemesi | Polietilen |
| Bileşen | Malzeme | Seçenekler / Özellikler |
|---|---|---|
| Montaj bardağı | Çanakkale | Çukurlu ya da çukursuz |
| Montaj bardağı | Alüminyum | Altın Laç / Mikrofleks Finish |
| Çevre Gasketi | Buna | Standart |
| Dahili sargı | Buna / Neopren / Butyl | İsteğe bağlı |
| Kök | Nylon | 1×0.46mm, 1×0.51mm, 2×0.51mm, 2×0.61mm, 4×0.61mm |
| Bahar | Paslanmaz çelik | Standart |
| Konut | Nylon | Φ4.3mm (Pürütme alanı: 14.52mm2) |
| VPH püskürtme alanı | - Hayır. | 6.7mm2 |
| Çelik Top | Paslanmaz çelik | Φ3.5mm |
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | Sis pompası 0.15cc |
| MOQ: | 100.000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ürün Adı | İnce Sis Aerosol Pompası |
| Standart Boyut | 1 inç (25.4 mm ± 0.15 mm) |
| Malzeme | Teneke / Alüminyum |
| Dip tüpünün uzunluğu | Kutu yüksekliğine göre özelleştirilmiş |
| Son Seçenekleri | Basit / Açık Lak / Altın Lak |
| İç açılış çapı | 25.4 ± 0.07mm |
| Açılış çapı | 31.2 ± 0.1mm |
| İç gazete malzemesi | Buna / Neopren / Butyl |
| Dip tüpü malzemesi | Polietilen |
| Bileşen | Malzeme | Seçenekler / Özellikler |
|---|---|---|
| Montaj bardağı | Çanakkale | Çukurlu ya da çukursuz |
| Montaj bardağı | Alüminyum | Altın Laç / Mikrofleks Finish |
| Çevre Gasketi | Buna | Standart |
| Dahili sargı | Buna / Neopren / Butyl | İsteğe bağlı |
| Kök | Nylon | 1×0.46mm, 1×0.51mm, 2×0.51mm, 2×0.61mm, 4×0.61mm |
| Bahar | Paslanmaz çelik | Standart |
| Konut | Nylon | Φ4.3mm (Pürütme alanı: 14.52mm2) |
| VPH püskürtme alanı | - Hayır. | 6.7mm2 |
| Çelik Top | Paslanmaz çelik | Φ3.5mm |