|
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | Sis pompası 0.15cc |
| MOQ: | 100.000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ürün Adı | İnce Sis Aerosol Pompası |
| Standart Boyut | 1 inç (25,4 mm ± 0,15 mm) |
| Malzeme | Teneke / Alüminyum |
| Daldırma Borusu Uzunluğu | Kutu Yüksekliğine Göre Özelleştirilmiş |
| Sonlandırma Seçenekleri | Düz / Şeffaf Lake / Altın Lake |
| İç Açılma Çapı | 25,4 ± 0,07 mm |
| Dış Açılış Çapı | 31,2 ± 0,1 mm |
| İç Conta Malzemesi | Buna / Neopren / Butil |
| Daldırma Borusu Malzemesi | Polietilen |
| Bileşen | Malzeme | Seçenekler / Özellikler |
|---|---|---|
| Montaj Kabı | Teneke | Çukurlu veya Çukursuz |
| Montaj Kabı | Alüminyum | Altın Lake / Mikroflex Kaplama |
| Dış Conta | buna | Standart |
| İç Conta | Buna / Neopren / Butil | İsteğe bağlı |
| Kök | Naylon | 1×0,46 mm, 1×0,51 mm, 2×0,51 mm, 2×0,61 mm, 4×0,61 mm |
| Bahar | Paslanmaz çelik | Standart |
| Konut | Naylon | Φ4,3mm (Püskürtme Alanı: 14,52mm²) |
| VPH Püskürtme Alanı | -- | 6,7 mm² |
| Çelik Bilya | Paslanmaz çelik | Φ3,5 mm |
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | Sis pompası 0.15cc |
| MOQ: | 100.000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ürün Adı | İnce Sis Aerosol Pompası |
| Standart Boyut | 1 inç (25,4 mm ± 0,15 mm) |
| Malzeme | Teneke / Alüminyum |
| Daldırma Borusu Uzunluğu | Kutu Yüksekliğine Göre Özelleştirilmiş |
| Sonlandırma Seçenekleri | Düz / Şeffaf Lake / Altın Lake |
| İç Açılma Çapı | 25,4 ± 0,07 mm |
| Dış Açılış Çapı | 31,2 ± 0,1 mm |
| İç Conta Malzemesi | Buna / Neopren / Butil |
| Daldırma Borusu Malzemesi | Polietilen |
| Bileşen | Malzeme | Seçenekler / Özellikler |
|---|---|---|
| Montaj Kabı | Teneke | Çukurlu veya Çukursuz |
| Montaj Kabı | Alüminyum | Altın Lake / Mikroflex Kaplama |
| Dış Conta | buna | Standart |
| İç Conta | Buna / Neopren / Butil | İsteğe bağlı |
| Kök | Naylon | 1×0,46 mm, 1×0,51 mm, 2×0,51 mm, 2×0,61 mm, 4×0,61 mm |
| Bahar | Paslanmaz çelik | Standart |
| Konut | Naylon | Φ4,3mm (Püskürtme Alanı: 14,52mm²) |
| VPH Püskürtme Alanı | -- | 6,7 mm² |
| Çelik Bilya | Paslanmaz çelik | Φ3,5 mm |