|
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | TC04 |
| MOQ: | 100000 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
Bu çok yönlü katlanabilir püskürtme başlığı, günlük yaşamda ve hafif işlerde çeşitli su püskürtme ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.Kullanılmadığında kolayca saklanmasını sağlayan geri çekilebilir tasarım, mutfak dolapları, bahçe aletleri ve seyahat çantaları gibi küçük alanlar için idealdir.
| Bileşen | Parça Tanımı |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Çapraz | 35.13mm |
| Yükseklik | 27.34mm |
| Genişliği | 50.1mm |
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | TC04 |
| MOQ: | 100000 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
Bu çok yönlü katlanabilir püskürtme başlığı, günlük yaşamda ve hafif işlerde çeşitli su püskürtme ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.Kullanılmadığında kolayca saklanmasını sağlayan geri çekilebilir tasarım, mutfak dolapları, bahçe aletleri ve seyahat çantaları gibi küçük alanlar için idealdir.
| Bileşen | Parça Tanımı |
|---|---|
| Malzeme | PP |
| Çapraz | 35.13mm |
| Yükseklik | 27.34mm |
| Genişliği | 50.1mm |