|
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | JC-6385 |
| MOQ: | 100000 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Ürün Adı | Fırça Kapaklı Köpük Temizleyici Aerosol Valfi |
|---|---|
| Valf Türü | Sürekli püskürtme köpük valfi |
| Montaj bardağı | Her iki tarafı da laklı teneke plaka |
| Kadeh çapı | 25.4 mm (1 inç standart) |
| Kadeh Kalınlığı | 0.30 mm / özelleştirilebilir |
| Kök deliği | 0.33 mm / 0.46 mm / Özel |
| Vücut Açığı | 0.40 mm / 0.51 mm / Özel |
| Paket malzemesi | Buna-N / Neopren / Butyl |
| Bahar | Paslanmaz çelik |
| Konut | Polyacetal (POM) |
| Dip Tube | PE (Polyethylene), uzunluğu özelleştirilebilir |
| püskürtme modeli | Köpük çıkışı |
| Etkinleştirici Tipi | Köpükle çalıştırıcı uyumlu |
| Kapak Tipi | Fırça kapağı (PP + Naylon Pırlanta) |
| Başlık Rengi | Özelleştirilebilir |
| Uyumluluk | Standart Aerosol Kutuları |
| Uygulama | Araç Bakımı, Çöpçatanlık, Halı, Ev Temizliği |
| OEM Hizmetleri | Kullanılabilir |
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | JC-6385 |
| MOQ: | 100000 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Ürün Adı | Fırça Kapaklı Köpük Temizleyici Aerosol Valfi |
|---|---|
| Valf Türü | Sürekli püskürtme köpük valfi |
| Montaj bardağı | Her iki tarafı da laklı teneke plaka |
| Kadeh çapı | 25.4 mm (1 inç standart) |
| Kadeh Kalınlığı | 0.30 mm / özelleştirilebilir |
| Kök deliği | 0.33 mm / 0.46 mm / Özel |
| Vücut Açığı | 0.40 mm / 0.51 mm / Özel |
| Paket malzemesi | Buna-N / Neopren / Butyl |
| Bahar | Paslanmaz çelik |
| Konut | Polyacetal (POM) |
| Dip Tube | PE (Polyethylene), uzunluğu özelleştirilebilir |
| püskürtme modeli | Köpük çıkışı |
| Etkinleştirici Tipi | Köpükle çalıştırıcı uyumlu |
| Kapak Tipi | Fırça kapağı (PP + Naylon Pırlanta) |
| Başlık Rengi | Özelleştirilebilir |
| Uyumluluk | Standart Aerosol Kutuları |
| Uygulama | Araç Bakımı, Çöpçatanlık, Halı, Ev Temizliği |
| OEM Hizmetleri | Kullanılabilir |