|
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | JC-D2303 |
| MOQ: | 100000 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ürün Adı | Dişi Boya Aerosol Vanası |
|---|---|
| Vana Tipi | Sürekli Sprey Boya Vanası |
| Başvuru | Sprey Boya / Endüstriyel Kaplama |
| Valf Yapısı | Dişi Vana |
| Montaj Kabı | Teneke levha, her iki tarafı da lake |
| Kap Çapı | 25,4 mm (1 inç standart) |
| Kap Kalınlığı | 0,30 mm / Özelleştirilebilir |
| Conta Malzemesi | Buna N / Neopren / Butil |
| Bahar | Paslanmaz çelik |
| Konut | Naylon / POM |
| Püskürtme Deseni | Sis / Fan Spreyi |
| Deşarj Hızı | Ayarlanabilir |
| İtici Uyumluluğu | LPG / Hidrokarbon karışımları |
| Aktüatör Tipi | Dişi Boya Aktüatörü Uyumlu |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| OEM Hizmeti | Mevcut |
| Adedi | Pazarlık edilebilir |
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | JC-D2303 |
| MOQ: | 100000 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ürün Adı | Dişi Boya Aerosol Vanası |
|---|---|
| Vana Tipi | Sürekli Sprey Boya Vanası |
| Başvuru | Sprey Boya / Endüstriyel Kaplama |
| Valf Yapısı | Dişi Vana |
| Montaj Kabı | Teneke levha, her iki tarafı da lake |
| Kap Çapı | 25,4 mm (1 inç standart) |
| Kap Kalınlığı | 0,30 mm / Özelleştirilebilir |
| Conta Malzemesi | Buna N / Neopren / Butil |
| Bahar | Paslanmaz çelik |
| Konut | Naylon / POM |
| Püskürtme Deseni | Sis / Fan Spreyi |
| Deşarj Hızı | Ayarlanabilir |
| İtici Uyumluluğu | LPG / Hidrokarbon karışımları |
| Aktüatör Tipi | Dişi Boya Aktüatörü Uyumlu |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| OEM Hizmeti | Mevcut |
| Adedi | Pazarlık edilebilir |