|
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | JC-1163 |
| MOQ: | 100000 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Özellik | Şartname |
|---|---|
| Ürün Adı | Parfüm Pompası Spreyi |
| Malzeme | Plastik + Alüminyum |
| Sprey Tipi | İnce sis |
| Boyun Boyutu | 13mm / 15mm / 18mm / 20mm (özelleştirilebilir) |
| Çıkış | Sprey başına 0,05-0,12 ml |
| Kapanış Türü | Kıvrım |
| Renk Seçenekleri | Altın, Gümüş, Siyah, Özel |
| Başvuru | Parfüm, koku, cilt bakımı, kozmetik |
| Sızdırmazlık | Evet |
| Tüp Uzunluğu | Özelleştirilebilir |
| Ambalajlama | Toplu karton veya özelleştirilmiş ambalaj |
| Sertifikasyon | ISO9001 |
Öncelikle cihazı kapatın ve fişini çekin. Daha sonra sebilin üst kapağını açın, parfümü veya esansiyel yağı yerleşik kaba dökün ve kapağı sıkıca kapatın. Son olarak, gücü takın ve kullanmak için cihazı açın.
Evet, koku difüzörümüz çoğu sıvı parfüm ve esansiyel yağla uyumludur. Cihaza zarar vermemek ve daha iyi koku etkisi sağlamak için kaliteli, alkol içermeyen parfümlerin kullanılması tavsiye edilir.
Çalışma süresi parfüm kabının kapasitesine ve püskürtme aralığına bağlıdır. Genellikle parfüm doldurulduğunda 8-12 saat sürekli çalışabilir, parfüm bittiğinde otomatik olarak kapanacaktır.
Evet, cihaz basit tuşlarla tasarlanmıştır ve işlem adımları oldukça basittir. Sadece gücü takın, düğmeye basın ve yaşlılar için kullanımı çok kolay olan gösterge ışığına göre püskürtme aralığını ayarlayın.
Hayır, parfüm dağıtıcımız sessiz atomizasyon teknolojisini benimser ve çalışma sırasındaki gürültü 30 desibelden azdır, bu da işinizi, çalışmanızı veya uykunuzu etkilemez.
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | JC-1163 |
| MOQ: | 100000 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Özellik | Şartname |
|---|---|
| Ürün Adı | Parfüm Pompası Spreyi |
| Malzeme | Plastik + Alüminyum |
| Sprey Tipi | İnce sis |
| Boyun Boyutu | 13mm / 15mm / 18mm / 20mm (özelleştirilebilir) |
| Çıkış | Sprey başına 0,05-0,12 ml |
| Kapanış Türü | Kıvrım |
| Renk Seçenekleri | Altın, Gümüş, Siyah, Özel |
| Başvuru | Parfüm, koku, cilt bakımı, kozmetik |
| Sızdırmazlık | Evet |
| Tüp Uzunluğu | Özelleştirilebilir |
| Ambalajlama | Toplu karton veya özelleştirilmiş ambalaj |
| Sertifikasyon | ISO9001 |
Öncelikle cihazı kapatın ve fişini çekin. Daha sonra sebilin üst kapağını açın, parfümü veya esansiyel yağı yerleşik kaba dökün ve kapağı sıkıca kapatın. Son olarak, gücü takın ve kullanmak için cihazı açın.
Evet, koku difüzörümüz çoğu sıvı parfüm ve esansiyel yağla uyumludur. Cihaza zarar vermemek ve daha iyi koku etkisi sağlamak için kaliteli, alkol içermeyen parfümlerin kullanılması tavsiye edilir.
Çalışma süresi parfüm kabının kapasitesine ve püskürtme aralığına bağlıdır. Genellikle parfüm doldurulduğunda 8-12 saat sürekli çalışabilir, parfüm bittiğinde otomatik olarak kapanacaktır.
Evet, cihaz basit tuşlarla tasarlanmıştır ve işlem adımları oldukça basittir. Sadece gücü takın, düğmeye basın ve yaşlılar için kullanımı çok kolay olan gösterge ışığına göre püskürtme aralığını ayarlayın.
Hayır, parfüm dağıtıcımız sessiz atomizasyon teknolojisini benimser ve çalışma sırasındaki gürültü 30 desibelden azdır, bu da işinizi, çalışmanızı veya uykunuzu etkilemez.