|
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | JCWHC02 |
| MOQ: | 100000 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Ürün Adı | Deodorant Aerosol Spray Valve |
|---|---|
| Valf Türü | Sürekli püskürtme aerosoli valfi |
| Uygulama | Deodorant / Vücut Spreyi / Antitranspirant |
| Montaj bardağı | Her iki tarafı da laklı teneke plaka |
| Kadeh çapı | 25.4 mm (1 inç standart) |
| Kadeh Kalınlığı | 0.30 mm / özelleştirilebilir |
| Kök deliği | 0.33 mm / 0.41 mm / Özel |
| Vücut Açığı | 0.40 mm / 0.51 mm / Özel |
| Paket malzemesi | Buna N / Butyl (kozmetik kalitesi) |
| Bahar | Paslanmaz çelik |
| Konut | POM / Naylon |
| Dip Tube | PE, özelleştirilebilir uzunluk |
| püskürtme modeli | Güzel sis |
| İndirici ile Uyumluluk | LPG / Hidrokarbon karışımları / DME |
| Etkinleştirici Tipi | Deodorant Aktifleyici Uyumlu |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| OEM Hizmetleri | Kullanılabilir |
| MOQ | Anlaşılabilir |
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | JCWHC02 |
| MOQ: | 100000 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Ürün Adı | Deodorant Aerosol Spray Valve |
|---|---|
| Valf Türü | Sürekli püskürtme aerosoli valfi |
| Uygulama | Deodorant / Vücut Spreyi / Antitranspirant |
| Montaj bardağı | Her iki tarafı da laklı teneke plaka |
| Kadeh çapı | 25.4 mm (1 inç standart) |
| Kadeh Kalınlığı | 0.30 mm / özelleştirilebilir |
| Kök deliği | 0.33 mm / 0.41 mm / Özel |
| Vücut Açığı | 0.40 mm / 0.51 mm / Özel |
| Paket malzemesi | Buna N / Butyl (kozmetik kalitesi) |
| Bahar | Paslanmaz çelik |
| Konut | POM / Naylon |
| Dip Tube | PE, özelleştirilebilir uzunluk |
| püskürtme modeli | Güzel sis |
| İndirici ile Uyumluluk | LPG / Hidrokarbon karışımları / DME |
| Etkinleştirici Tipi | Deodorant Aktifleyici Uyumlu |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| OEM Hizmetleri | Kullanılabilir |
| MOQ | Anlaşılabilir |