| Marka Adı: | Future |
| MOQ: | 100 000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ürün Adı | Deodorant Aerosol Sprey Valfi |
| Valf Tipi | Sürekli Sprey Aerosol Valfi |
| Uygulama | Deodorant / Vücut Spreyi / Antiperspirant |
| Montaj Kabı | Teneke, her iki tarafı vernikli |
| Kap Çapı | 25,4 mm (1 inç standart) |
| Kap Kalınlığı | 0,30 mm / Özelleştirilebilir |
| Gövde Ağzı | 0,33 mm / 0,41 mm / Özelleştirilebilir |
| Gövde Ağzı | 0,40 mm / 0,51 mm / Özelleştirilebilir |
| Conta Malzemesi | Buna N / Butil (kozmetik sınıf) |
| Yay | Paslanmaz Çelik |
| Gövde | POM / Naylon |
| Daldırma Tüpü | PE, özelleştirilebilir uzunluk |
| Sprey Deseni | İnce Sis |
| İtici Gaz Uyumluluğu | LPG / Hidrokarbon karışımları/DME |
| Aktüatör Tipi | Deodorant Aktüatör Uyumlu |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| OEM Hizmeti | Mevcut |
| MOQ | Pazarlık Edilebilir |
| Marka Adı: | Future |
| MOQ: | 100 000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ürün Adı | Deodorant Aerosol Sprey Valfi |
| Valf Tipi | Sürekli Sprey Aerosol Valfi |
| Uygulama | Deodorant / Vücut Spreyi / Antiperspirant |
| Montaj Kabı | Teneke, her iki tarafı vernikli |
| Kap Çapı | 25,4 mm (1 inç standart) |
| Kap Kalınlığı | 0,30 mm / Özelleştirilebilir |
| Gövde Ağzı | 0,33 mm / 0,41 mm / Özelleştirilebilir |
| Gövde Ağzı | 0,40 mm / 0,51 mm / Özelleştirilebilir |
| Conta Malzemesi | Buna N / Butil (kozmetik sınıf) |
| Yay | Paslanmaz Çelik |
| Gövde | POM / Naylon |
| Daldırma Tüpü | PE, özelleştirilebilir uzunluk |
| Sprey Deseni | İnce Sis |
| İtici Gaz Uyumluluğu | LPG / Hidrokarbon karışımları/DME |
| Aktüatör Tipi | Deodorant Aktüatör Uyumlu |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| OEM Hizmeti | Mevcut |
| MOQ | Pazarlık Edilebilir |