| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | JC-6594 |
| MOQ: | 100.000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Bileşen | Şartname |
|---|---|
| Montaj Kabı | Teneke levha, her iki tarafı da şeffaf lake, aşağı çukurlu |
| Dış Conta | Özel yapılandırma |
| İç Conta | Butil |
| Kök | Tek delikli, 1 × 0,51 mm (doğal) |
| Bahar | Paslanmaz çelik |
| Konut | Kuyruk deliği çapı 2 × 0,33 mm (turuncu) |
| Daldırma Tüpü | Standart, doğal renk |
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | JC-6594 |
| MOQ: | 100.000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Bileşen | Şartname |
|---|---|
| Montaj Kabı | Teneke levha, her iki tarafı da şeffaf lake, aşağı çukurlu |
| Dış Conta | Özel yapılandırma |
| İç Conta | Butil |
| Kök | Tek delikli, 1 × 0,51 mm (doğal) |
| Bahar | Paslanmaz çelik |
| Konut | Kuyruk deliği çapı 2 × 0,33 mm (turuncu) |
| Daldırma Tüpü | Standart, doğal renk |