|
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | JC-6394 |
| MOQ: | 100000 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
MDF Dijital Valf Etkinleştiricimiz, aynı zamanda dijital MDF valf denetleyicisi olarak da bilinir, MDF elektronik valf aktüatörü, hassas MDF valf operatörü ve dijital MDF valf ayarlayıcı,Endüstriyel otomasyon için tasarlanmış profesyonel düzeyde bir çözümdür.Bu yüksek performanslı MDF dijital valf aktivatörü, hassas ve güvenilir valf çalışmasını sağlamak için gelişmiş dijital teknolojiyi entegre ediyor.El hatalarının ortadan kaldırılması ve tesis içi ve dışındaki sorunsuz denetim için uzaktan izleme imkanı.
| Bileşen | Parça Tanımı |
|---|---|
| Montaj bardağı | Her iki tarafı da açık laklı teneke levha, aşağı çukurları ile |
| Dış dikiş | Buna |
| İç sıkıştırma | Butyl / Buna / Neopren |
| Kök | Tek delik 1×0.51mm, doğal |
| Bahar | Paslanmaz çelik |
| Konut | Kuyruk deliği Dia 2 × 0,33 mm, turuncu |
| Dip tüpü | Standart, doğal renk |
Bu MDF dijital valf aktivatörü, yüksek katlı bina duman yönetimi sistemleri, fabrika otomasyon hatları,Açık inşaat alanları, ve HVAC bakım projeleri.
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | JC-6394 |
| MOQ: | 100000 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
MDF Dijital Valf Etkinleştiricimiz, aynı zamanda dijital MDF valf denetleyicisi olarak da bilinir, MDF elektronik valf aktüatörü, hassas MDF valf operatörü ve dijital MDF valf ayarlayıcı,Endüstriyel otomasyon için tasarlanmış profesyonel düzeyde bir çözümdür.Bu yüksek performanslı MDF dijital valf aktivatörü, hassas ve güvenilir valf çalışmasını sağlamak için gelişmiş dijital teknolojiyi entegre ediyor.El hatalarının ortadan kaldırılması ve tesis içi ve dışındaki sorunsuz denetim için uzaktan izleme imkanı.
| Bileşen | Parça Tanımı |
|---|---|
| Montaj bardağı | Her iki tarafı da açık laklı teneke levha, aşağı çukurları ile |
| Dış dikiş | Buna |
| İç sıkıştırma | Butyl / Buna / Neopren |
| Kök | Tek delik 1×0.51mm, doğal |
| Bahar | Paslanmaz çelik |
| Konut | Kuyruk deliği Dia 2 × 0,33 mm, turuncu |
| Dip tüpü | Standart, doğal renk |
Bu MDF dijital valf aktivatörü, yüksek katlı bina duman yönetimi sistemleri, fabrika otomasyon hatları,Açık inşaat alanları, ve HVAC bakım projeleri.