| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | 0.15CC BUHAR POMPASI |
| MOQ: | 100.000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ürün Adı | Sprey Pompası |
| Standart Boyut | 1 inç (25.4mm ± 0.15mm) |
| Malzeme | Teneke / Alüminyum |
| Daldırma Tüpü Uzunluğu | Kutu yüksekliğine göre özelleştirilmiş |
| Kaplama Seçenekleri | Düz / Şeffaf Lake / Altın Lake |
| İç Açıklık Çapı | 25.4 ± 0.07mm |
| Dış Açıklık Çapı | 31.2 ± 0.1mm |
| İç Conta Malzemesi | Buna / Neopren / Bütil |
| Daldırma Tüpü Malzemesi | Polietilen |
| Bileşen | Malzeme | Seçenekler / Özellikler |
|---|---|---|
| Montaj Kabı | Teneke | Dimple'lı veya dimplesiz |
| Montaj Kabı | Alüminyum | Altın lake / Mikroflex kaplama |
| Dış Conta | Buna | -- |
| İç Conta | Buna / Neopren / Bütil | -- |
| Gövde | Naylon | 1×0.46mm, 1×0.51mm, 2×0.51mm, 2×0.61mm, 4×0.61mm |
| Yay | Paslanmaz Çelik | -- |
| Muhafaza | Naylon | Φ4.3mm (Sprey Alanı: 14.52mm²) |
| VPH Sprey Alanı | -- | 6.7mm² |
| Çelik Bilye | Paslanmaz Çelik | Φ3.5mm |
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | 0.15CC BUHAR POMPASI |
| MOQ: | 100.000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ürün Adı | Sprey Pompası |
| Standart Boyut | 1 inç (25.4mm ± 0.15mm) |
| Malzeme | Teneke / Alüminyum |
| Daldırma Tüpü Uzunluğu | Kutu yüksekliğine göre özelleştirilmiş |
| Kaplama Seçenekleri | Düz / Şeffaf Lake / Altın Lake |
| İç Açıklık Çapı | 25.4 ± 0.07mm |
| Dış Açıklık Çapı | 31.2 ± 0.1mm |
| İç Conta Malzemesi | Buna / Neopren / Bütil |
| Daldırma Tüpü Malzemesi | Polietilen |
| Bileşen | Malzeme | Seçenekler / Özellikler |
|---|---|---|
| Montaj Kabı | Teneke | Dimple'lı veya dimplesiz |
| Montaj Kabı | Alüminyum | Altın lake / Mikroflex kaplama |
| Dış Conta | Buna | -- |
| İç Conta | Buna / Neopren / Bütil | -- |
| Gövde | Naylon | 1×0.46mm, 1×0.51mm, 2×0.51mm, 2×0.61mm, 4×0.61mm |
| Yay | Paslanmaz Çelik | -- |
| Muhafaza | Naylon | Φ4.3mm (Sprey Alanı: 14.52mm²) |
| VPH Sprey Alanı | -- | 6.7mm² |
| Çelik Bilye | Paslanmaz Çelik | Φ3.5mm |