|
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | JC-6594 |
| MOQ: | 100000 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Lastik onarım püskürtme valfimiz, otomobil ve motosiklet senaryolarında hızlı ve verimli lastik delikleri onarımı için tasarlanmış profesyonel acil durum aksesuarıdır.Yüksek kaliteli tunç valf çekirdeği ve dayanıklı ABS nozzles ile üretilmiştir, bu entegre valf ve nozzle seti, yüksek lastik basıncı altında bile sıkı bir mühürlenme ve güvenilir bir performans sağlar.
| Bileşen | Açıklama |
|---|---|
| Montaj bardağı | Her iki tarafı da açık laktır, tüylü çukurlu teneke plaka |
| Çevre Gasketi | Buna |
| Dahili sargı | Butyl |
| Kök | Çift delik, 1 × φ0,51 mm, doğal |
| Bahar | Paslanmaz çelik |
| Konut | Kuyruk deliği Dia φ2 × φ0,33 mm, turuncu |
| Dip Tube | Standart uzunluk, doğal renk |
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | JC-6594 |
| MOQ: | 100000 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Lastik onarım püskürtme valfimiz, otomobil ve motosiklet senaryolarında hızlı ve verimli lastik delikleri onarımı için tasarlanmış profesyonel acil durum aksesuarıdır.Yüksek kaliteli tunç valf çekirdeği ve dayanıklı ABS nozzles ile üretilmiştir, bu entegre valf ve nozzle seti, yüksek lastik basıncı altında bile sıkı bir mühürlenme ve güvenilir bir performans sağlar.
| Bileşen | Açıklama |
|---|---|
| Montaj bardağı | Her iki tarafı da açık laktır, tüylü çukurlu teneke plaka |
| Çevre Gasketi | Buna |
| Dahili sargı | Butyl |
| Kök | Çift delik, 1 × φ0,51 mm, doğal |
| Bahar | Paslanmaz çelik |
| Konut | Kuyruk deliği Dia φ2 × φ0,33 mm, turuncu |
| Dip Tube | Standart uzunluk, doğal renk |