| Marka Adı: | Future |
| MOQ: | 100 000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Bileşen | Parça Açıklaması |
|---|---|
| Montaj kabı | Her iki tarafı şeffaf lake kalay levha, aşağı doğru çukurlu |
| Dış conta | Buna |
| İç conta | Buna/Bütil/Neopren vb. |
| Gövde | Tek delik 1*0.51mm doğal |
| Yay | Paslanmaz çelik |
| Muhafaza | Kuyruk delik Çapı 2*0.33mm |
| Daldırma tüpü | Standart doğal renk |
| Marka Adı: | Future |
| MOQ: | 100 000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | karton |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Bileşen | Parça Açıklaması |
|---|---|
| Montaj kabı | Her iki tarafı şeffaf lake kalay levha, aşağı doğru çukurlu |
| Dış conta | Buna |
| İç conta | Buna/Bütil/Neopren vb. |
| Gövde | Tek delik 1*0.51mm doğal |
| Yay | Paslanmaz çelik |
| Muhafaza | Kuyruk delik Çapı 2*0.33mm |
| Daldırma tüpü | Standart doğal renk |