|
|
| Marka Adı: | Future |
| MOQ: | 100 000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | KARTON |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Bileşen | Parça Açıklaması |
|---|---|
| Montaj kupası | Her iki tarafı şeffaf lake kalay levha, içe doğru çukurlu |
| Dış conta | Buna |
| İç conta | Butil, neopren, buna |
| Gövde | Tek delikli 1*0.51mm doğal |
| Yay | Paslanmaz çelik |
| Muhafaza | Kuyruk delik Çapı 2*0.33mm turuncu |
| Emme borusu | Standart doğal renk |
|
| Marka Adı: | Future |
| MOQ: | 100 000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | KARTON |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Bileşen | Parça Açıklaması |
|---|---|
| Montaj kupası | Her iki tarafı şeffaf lake kalay levha, içe doğru çukurlu |
| Dış conta | Buna |
| İç conta | Butil, neopren, buna |
| Gövde | Tek delikli 1*0.51mm doğal |
| Yay | Paslanmaz çelik |
| Muhafaza | Kuyruk delik Çapı 2*0.33mm turuncu |
| Emme borusu | Standart doğal renk |