| Marka Adı: | Future |
| MOQ: | 100 000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | KARTON |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ürün Adı | Karbüratör Temizleyici Aerosol Valfi |
| Boyut | Bir inç |
| Montaj Kabı | Teneke |
| Numuneler | Ücretsiz |
| Uygulama | Aerosol Kutular, Araba enjektör temizleyici sprey |
| Montaj kabı | Her iki tarafı şeffaf laklı teneke, aşağı çöküntülü |
| Dış conta | Buna |
| İç conta | Butil |
| Gövde | Tek delik 1*0.51mm doğal |
| Yay | Paslanmaz çelik |
| Gövde | Kuyruk delik Çapı 2*0.33mm turuncu |
| Daldırma tüpü | Standart doğal renk |
| Marka Adı: | Future |
| MOQ: | 100 000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | KARTON |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ürün Adı | Karbüratör Temizleyici Aerosol Valfi |
| Boyut | Bir inç |
| Montaj Kabı | Teneke |
| Numuneler | Ücretsiz |
| Uygulama | Aerosol Kutular, Araba enjektör temizleyici sprey |
| Montaj kabı | Her iki tarafı şeffaf laklı teneke, aşağı çöküntülü |
| Dış conta | Buna |
| İç conta | Butil |
| Gövde | Tek delik 1*0.51mm doğal |
| Yay | Paslanmaz çelik |
| Gövde | Kuyruk delik Çapı 2*0.33mm turuncu |
| Daldırma tüpü | Standart doğal renk |