|
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | JC-6406 |
| MOQ: | 100000 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | KARTON |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Bileşen | Parça Açıklaması |
|---|---|
| Montaj kabı | Her iki tarafı parlak vernikli teneke, aşağı doğru çukurlu |
| Dış conta | Buna |
| İç conta | Butil |
| Gövde | Çift delikli 1* φ 0.51mm doğal |
| Yay | Paslanmaz çelik |
| Gövde | Kuyruk delik Çapı φ2*φ0.33mm turuncu |
| Daldırma tüpü | Standart doğal renk |
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | JC-6406 |
| MOQ: | 100000 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | KARTON |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Bileşen | Parça Açıklaması |
|---|---|
| Montaj kabı | Her iki tarafı parlak vernikli teneke, aşağı doğru çukurlu |
| Dış conta | Buna |
| İç conta | Butil |
| Gövde | Çift delikli 1* φ 0.51mm doğal |
| Yay | Paslanmaz çelik |
| Gövde | Kuyruk delik Çapı φ2*φ0.33mm turuncu |
| Daldırma tüpü | Standart doğal renk |