| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | TC02 |
| MOQ: | 100.000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | KARTON |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Bileşen | Açıklama |
|---|---|
| Malzeme | PP (Polypropylene) |
| Çapraz | 35.13 mm |
| Yükseklik | 27.34 mm |
| Genişliği | 50.1 mm |
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | TC02 |
| MOQ: | 100.000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | KARTON |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Bileşen | Açıklama |
|---|---|
| Malzeme | PP (Polypropylene) |
| Çapraz | 35.13 mm |
| Yükseklik | 27.34 mm |
| Genişliği | 50.1 mm |