|
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | TC02 |
| MOQ: | 100.000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | KARTON |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Bileşen | Açıklama |
|---|---|
| Malzeme | PP (Polipropilen) |
| Çap | 35,13 mm |
| Yükseklik | 27,34 mm |
| Genişlik | 50,1 mm |
|
| Marka Adı: | FUTURE |
| Model Numarası: | TC02 |
| MOQ: | 100.000 set |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | KARTON |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Bileşen | Açıklama |
|---|---|
| Malzeme | PP (Polipropilen) |
| Çap | 35,13 mm |
| Yükseklik | 27,34 mm |
| Genişlik | 50,1 mm |